Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Kabul/ Sulm terrorist në një hotel ndërkombëtar, 15 të vdekur

Nga Klodiana 0

Një sulm terrorist ka ndodhur këtë mbrëmje në një hotel me turistë ndërkombëtar në Kabul.

Mediat raportojnë se deri më tani nga atentati në hotel kanë mbetur 15 persona të vdekur dhe dhjetëra të plagosur.

Ndërkohë, horrori vijon ende në hotel, pasi terroristët kanë marrë peng shumë klientë pas shpërthimit të fuqishëm.

http://shqiptarja.com/home/1/kabulsulm-terrorist-ne-nje-hotel-nderkombetar-15-te-vdekur-464417.html?pos_2

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej