Ka than' i moçmi:

"Lot derdhin Vaitonjësit! Dëshpërim pësojnë të Dëshpëruarit! Frikë ndjejnë Frikacakët! As “ëndra të dërmuara” as “gjuhë të kryqëzuara”, as “ideale të përpira”, as “të arthme të mbuluar me blozë dhe me hi’ – s’ka për Ne!" - Lasgush Poradeci  

Ka përfunduar shitja e biletave për ndeshjen Shqipëri- Spanjë

Nga Klodiana 0

14555711_1142588659166885_556315236_n

Janë shitur të gjitha biletat për ndeshjen Shqipëri-Spanjë, shitja e tyre ka përfunduar nëntë ditë para sfidës.

Konfirmimin e ka dhënë një prej drejtuesve të institucionit të futbollit në vend.

Sekretari i përgjithshëm i Federatës Shqiptare të Futbollit, Ilir Shulku, shkurtimisht deklaroi: “Për ndeshjen me Spanjën nuk ka më asnjë biletë në shitje”.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>