Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ka 900 milionë $ pasuri, fansat grumbullojnë fonde që të arrijë miliardin

Nga Media 0

Kylie Jenner rezulton të jetë më e pasura e familjes së saj, pavarësisht famës të së motrës, Kim Kardashian.

Kylie ka mundur të grumbullojë 900 milionë dollarë falë linjës së saj të produkteve kozmetike, duke fituar kështu vlerësimin e “Forbes”.

Nëse arrin të mbledhë vitin tjetër edhe 100 milionë të tjera, do të marrë titullin e miliarderes më të re në botë me këtë lloj “background”-i. Pikërisht ky informacion ka shtyrë një pjesë të ushtrisë së saj të fansave që të organizojnë mbledhje fondesh për ta bërë pasaniken akoma edhe më të pasur!

Njëri prej tyre shkoi deri aty sa të krijonte një faqe të posaçme, “GoFundMe” me synimin të mblidhen sa më shume të ardhura, në mënyrë që Kylie të arrijë të thyejë rekordin.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej