Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Juventus thyen Atalantën dhe lë 4 pikë pas Napolin (film)

Nga Klodiana 0

Juventusi fitoi ndeshjen e prapambetur ndaj Atalantës, e cila u shty 2 javë më parë nga shiu i madh që binte në Torino. Bardhezinjve iu mjaftoi nga një gol për çdo pjesë, me Higuian dhe Matuidi, përballë Berishës që nuk mund të bënte asgjë.

3 pikë tejet të vlefshme këto për ekipin e Alegrit, që e rrit kështu diferencën me Napolin e vendit të dytë, duke e çuar në +4. Atalanta e Berishës, tashmë mbetet në vendin e 8-të, me 41 pikë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej