Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Juventus likuidon Interin (Highlights)

Nga 27-shi 0

Një gol i Mario Manzukiç dhe gjithçka u bë bardh’ e zi në kryendeshjen e Serisë A. kampionët e Italisë ia dolën dhe kësaj here të triumfojnë ndaj rivalëve të tyre të vjetër, megjithëse nuk e patën shumë të lehtë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej