Ka than' i moçmi: 

 "Kurrë nuk kemi të drejtë të quhemi komb i qytetëruar, sado që të mësojmë gjuhë të huaja, sepse kombi nuk qytetërohet vetëm me mësimin e gjuhëve të huaja, por me mësimin e gjuhës së vet.”

                                                                                        -Filip Shiroka

Justin Bieber shpërthen në lot gjatë performancës (VIDEO)

Nga Klodiana 0

Ai është një nga këngëtarët me më shumë fansa në botë. Edhe pse ka dhënë me qindra koncerte, Justin Bieber është emocionuar mbrëmë në një koncert në Frankfurt të Gjermanisë.

Gjatë performancës së këngës “Purpose” emrin e së cilës mban turi muzikor, teksa qëndronte i ulur dhe mbante të veshur bluzën me mbishkrimin “Metallica”, disa pika loti rrodhën nga sytë e tij, lot të cilët u mundua t’i fshinte herë me dorë dhe herë me bluzë.

Sigurisht lot gëzimi e emocioni, saqë edhe fansat që filmuan videon, brohoritën për ta mbështetur dhe motivuar.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej