Ka than' i moçmi: 

Shqiptarët do t'i fitojnë të gjitha betejat pasi të mbarojnë betejën e fundit mes tyre".
 

                                                                                        -Mit'hat Frashëri

Justin Bieber godet me grusht fansin dhe e gjakos (video)

Nga Rexhina Biba 0

Justin Bieber ka lënë një fans me një të çarë në buzë, duke e përgjakur. Këngëtari e ka goditur me grusht fansin në momentin që ka mbërritur në koncertin e tij në Barcelonë.

Në një video të publikuar në mediat online, 22-vjeçari shihet teksa godet djalin nga dritarja e makinës së tij ndërkohë që drejtohej nga një shofer.

Fansi i lumtur përpiqet të prekë këngëtarit ndërkohë që makina po ecte me ngadalë por Justin reagon ashpër duke e goditur në fytyrë. Teksa shoferi largohet, fansi shihet duke prekur gojën dhe duke i treguar kamerës buzën e përgjakur.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej