Ka than' i moçmi: 

"Nëse jemi të bashkuar, e pamundura bëhet e mundur - nëse jemi të ndarë e mundura bëhet e pamundur"

                                                                                       -Faik Konica

Justin Bieber dhe Selena Gomez do të martohen?!

Nga Skenderi 0

Një burim i afërt pranë çiftit të këngëtarëve Justin Bieber dhe Selena Gomez ka zbuluar se jo vetëm që flasin me njëri-tjetrin, por gjërat mes tyre po bëhen aq serioze sa që ata po marrin parasysh martesën, shkruan Yahoo.

“Ajo po sillet sikur ata janë të fejuar,” thotë një burim për In Touch në mënyrë ekskluzive. “Selena do të bëjë një martesë të fshehtë si për të treguar se ajo nuk ka nevojë për aprovimin e familjes. Selena shpeson që t’i rregullojë shpejt gjërat e saj. Ajo mendon se martesa do t’i jepte fund të gjitha problemeve të çiftit,” thotë burimi.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej