Ka than' i moçmi: 

 "Askush nuk është më i skllavëruar se ai që gabimisht mendon se është i lirë."

                                                                                        -Gjergj Fishta

Julia Roberts, tifoze e Manchester United

Nga Klodiana 0

Julia Roberts ishte e pranishme në “Old Trafford” për të ndjekur ndeshjen Manchester United-West Ham. Në përfundim të 90 minutave, aktorja amerikane zbriti në fushë bashkë me fëmijët dhe bashkëshortin e saj, Daniel Moder.

Roberts hoqi këpucët për të ecur më rehat në tapetin e gjelbër të “Djajve të Kuq”.

Aktoren e famshme e priti mesfushori i Manchester United, Michael Carrick.

Julia Roberts takoi edhe Coleen Rooney-n, bashkëshorten e sulmuesit dhe kapitenit Wayne Rooney.

1480339995_julia1 1480340004_julia2 1480340041_julia6 1480340060_julia8 1480340080_julia10 1480340097_julia12

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej