Ka than' i moçmi: 

 "Kurrë nuk kemi të drejtë të quhemi komb i qytetëruar, sado që të mësojmë gjuhë të huaja, sepse kombi nuk qytetërohet vetëm me mësimin e gjuhëve të huaja, por me mësimin e gjuhës së vet.”

                                                                                        -Filip Shiroka

Julia Roberts i rikthehet ekranit me një serial televiziv

Nga Klodiana 0

Pas disa vitesh mungesë në kinematografi Julia Roberts rikthehet si protagoniste në një seri televiziv të realizuar nga “Amazon” në bashkëpunim me “Homecoming”.

Sipas mediave, seria do të ketë dy sezone dhe çdo episod do të zgjasë rreth 30 minuta.
Seria, e prodhuar nga “Universal Cable Productions”, ka në qendër historinë e një asistenteje të një strukture sekrete të qeverisë dhe një ushtari që dëshiron t’i rikthehet jetës normale.

Seria me regji të Sam Esmail ka nisur xhirimet në Los Anxhelos.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej