Ka than' i moçmi: 

Nuk mund të punojmë për vendin tonë, po nuk patëm një dashuri për çdo cep të Shqipërisë."

                                                                                                 - Mit'hat Frashëri

Ju sygjerojmë 3 modelet e flokëve për meshkuj që preferohen më shumë këtë sezon

Nga Rexhina Biba 0

Ekspertët, kanë sugjeruar 3 modele flokësh për meshkuj, që për momentin ju bëjnë të dukeni më të bukur dhe shume IN me modën. Për më tepër shikoni disa nga modelet:

1. MARCELLO ALVAREZ

marcello-alvarez

2. FRANCISCO LACHOWSKI

model2

3. DAVID GANDY

model3

 

 

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej