Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ju kujtohet Rudina që donte edhe akullore edhe çokollatë, ja si duket ajo sot

Nga Media 0

Të gjithë e kujtoni Rudinën, vajzën simpatike që donte edhe akullore edhe çokollatë në filmin e famshme shqiptar “Dy herë mat”, vogëlushja që ishte shumë e talentuar në shah dhe arrin të mund edhe vetë Ilo Pincin, specialistin e midhjes dhe të peshkut.

Ajo quhet Manjola Begolli, sot ka ndryshuar totalisht, është një zonjë shumë e hijshme e cila i ka munguar ekranit shqiptar. Manjola ishte një ndër të ftuarat në puntatën e “Shiko kush luan.”në TCH, ku edhe u pa ndryshimi i madh I saj. Ajo sot është dhe një grua biznesi.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10211650082155774&set=pcb.10211650088355929&type=3&theater

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej