Ka than' i moçmi: 

"Ja sot në Shqipni nuk të pvetë kush shka je, por si dukesh, as nuk don ta dijë kush sa pare të ban gjaku, por sa pare ke në bankë"

- Anton Harapi

Ju dyshoni se Aleksandër Gjoka nuk këndon live? (video)

Nga Ejona 0

I ftuar në emisionin “Top Show Magazine” këngëtari Aleksandër Gjoka ka mahnitur publikun me zërin e tij kur këndon refrenin e këngës së tij të famshme “Dashurisë së shkuar”.

Aleksander Gjoka, improvizon kengen e tij te famshme "Dashurise se shkuar", live,ne TOP SHOW Magazine.

Posted by TOP SHOW on Friday, December 16, 2016

Ref.

Jo si harroj unë ata sy

që më ndiqnin në çdo çast,

e çdo moment,

skam harruar puthjet mjalt

dhe pse fshehur ne i lamë diku atje.

 

Hej të thërras e të mendoj,

ndaj të lutem

sot afrohu të takoj.

Ndonse vitet ikin shpejt,

përse na ndan.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej