Ka than' i moçmi: 

"Ja sot në Shqipni nuk të pvetë kush shka je, por si dukesh, as nuk don ta dijë kush sa pare të ban gjaku, por sa pare ke në bankë"

- Anton Harapi

Ju çmend trafiku?! Imagjinoni të jeni këtu (video)

Nga Klodiana 0

Në autostradën perëndimore të Los Angeles trafiku është diçka normale, por në prag festash trafiku bëhet më i dendur.

Një situatë e tillë është filmuar në prag të Ditës së Falenderimeve në Amerikë, ku me miliona njerëz lëvizin nga qyteti në qytet, apo shteti në shtet, për të qenë pranë familjes së tyre në këtë ditë feste që i dedikohet e tëra familjes.

Dritat e makinave formojnë zgjatime gjarpëruese, të bardha e të kuqe në varësi të pozicionit të makinës, e japin idenë se nuk ka të mbaruar.

E kjo radhë sado stresuese për drejtuesit e makinave, krijon një imazh me të vërtetë relaksues për sytë e atyre që shohin këtë pamje nga lart.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej