Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

“Ju bëj thirrje kriminelëve të vetëdorëzohen”

Nga Media 0

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj deklaroi dje se dorëzimi i Klement Balilit erdhi si pasojë e aksionit policor. Por pas kësaj deklarate, komentet ironike e komike kanë qenë të shumta. Një nga videot më pikante mund ta ndiqni në vijim.

Deklarate urgjente !!!

Deklarate urgjente !!!

Publiée par Memet Shqiptare sur Mercredi 16 janvier 2019

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej