Ka than' i moçmi: 

"Ja sot në Shqipni nuk të pvetë kush shka je, por si dukesh, as nuk don ta dijë kush sa pare të ban gjaku, por sa pare ke në bankë"

- Anton Harapi

John Kerry “ndal” dasmën në Zvicër për një takim me nusen

Nga Ejona 0

 

Sekretari i Shtetit John Kerry përshëndet dhe i kërkon falje nuses, dasma e së cilës u shqetësua nga bisedimet e tij me Ministrat e Jashtëm të nëntë vendeve të tjera, që u mbajtën në hotelin Beau Rivage Palace në Zvicër.

us

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej