Ka than' i moçmi:

"Lot derdhin Vaitonjësit! Dëshpërim pësojnë të Dëshpëruarit! Frikë ndjejnë Frikacakët! As “ëndra të dërmuara” as “gjuhë të kryqëzuara”, as “ideale të përpira”, as “të arthme të mbuluar me blozë dhe me hi’ – s’ka për Ne!" - Lasgush Poradeci  

Joe Jonas sjell një videoklip sexy me ëngjëjt e Victoria’s Secret (video)

Nga Rexhina Biba 0

4e14070111603080f77b24d09faede11_l

 

Singëlli i ri i Joe Jonas dhe bandës së tij DNCE ka ardhur më i nxehtë se kurrë.

Kjo sepse në këtë klip të sapopublikuar shfaqen një pjesë e mirë e ëngjëjve të Victoria’s Secret. Video titullohet “Body Moves” dhe sigurisht që në të ekspozohen linjat perfekte trupore të bukurosheve, të cilat nën ritmet e muzikës së DNCE kërcejnë të veshura vetëm me të brendshme. Supermodele si Sara Sampario, Taylor Hill apo Josephine Skriver shfaqen krah për krah teksa ecin në rrugët e New York-ut duke u argëtuar nën shoqërinë e njëra-tjetrës!

 

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>