Ka than' i moçmi: 

"Ma kollaj asht me mbushun një thes me pleshta sesa me i ba bashk dy shqiptarë."

 
                                                                                        -Gjergj Fishta

Joe Jonas sjell një videoklip sexy me ëngjëjt e Victoria’s Secret (video)

Nga Rexhina Biba 0

 

Singëlli i ri i Joe Jonas dhe bandës së tij DNCE ka ardhur më i nxehtë se kurrë.

Kjo sepse në këtë klip të sapopublikuar shfaqen një pjesë e mirë e ëngjëjve të Victoria’s Secret. Video titullohet “Body Moves” dhe sigurisht që në të ekspozohen linjat perfekte trupore të bukurosheve, të cilat nën ritmet e muzikës së DNCE kërcejnë të veshura vetëm me të brendshme. Supermodele si Sara Sampario, Taylor Hill apo Josephine Skriver shfaqen krah për krah teksa ecin në rrugët e New York-ut duke u argëtuar nën shoqërinë e njëra-tjetrës!

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej