Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Jo vetëm sport, ja vajza më e bukur e Lojërave Olimpike Dimërore (Foto)

Nga Media 0

Vajza që ka mbajtur flamurin e Estonisë në Lojërat Olimpike dimërore nuk ka kaluar pa u vënë re, për shkak të bukurisë së saj. Saskia Alusalu është patinatorja 23-vjeçare që po mahnit me pamjen e saj Olimpiadën Dimërore.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej