Ka than' i moçmi: 

 "Kurrë nuk kemi të drejtë të quhemi komb i qytetëruar, sado që të mësojmë gjuhë të huaja, sepse kombi nuk qytetërohet vetëm me mësimin e gjuhëve të huaja, por me mësimin e gjuhës së vet.”

                                                                                        -Filip Shiroka

Jo vetëm sport, ja vajza më e bukur e Lojërave Olimpike Dimërore (Foto)

Nga Media 0

Vajza që ka mbajtur flamurin e Estonisë në Lojërat Olimpike dimërore nuk ka kaluar pa u vënë re, për shkak të bukurisë së saj. Saskia Alusalu është patinatorja 23-vjeçare që po mahnit me pamjen e saj Olimpiadën Dimërore.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej