Ka than' i moçmi: 

“Shqiptarët nuk ndahen në të krishterë e në muhamedanë, po ndahen në dy anë: Ana e kombëtarëve, në të cilën ka shqiptarë nga të gjitha besimet, dhe ana e zuzarëve”.

                                    -Faik Konica

Jessie J pa make up dhe me një model të ri flokësh

Nga Klodiana 0

Këngëtarja Jessie J shfaqet krejt ndryshe, me një look pa make up dhe një model të ri flokësh të prera shkurt.

Jessie J është fotografuar në Los Angeles teksa kishte veshur një palë xhinse të prera që ekspozojnë kyçin e këmbës, kombinuar me një bluzë Gucci.

Këngëtarja rikthehet në skenë pasi u përball me probleme shëndetësore, për të cilat vendosi ta mbante private.

Më herët këngëtarja e hiteve ndërkombëtare ka deklaruar se në moshën 11 vjeçare është diagnostifikuar me një sëmundje të quajtur sindroma “Wolf Parkinson white” e cila shfaq simptoma të rrahjeve të shpejta të zemrës.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej