Ka than' i moçmi: 

"Shqipëria është një vend i bekuar me njëmijë bukurira, shkelur nga turma e cila ushqen njëfarë urrejtje ndaj bukurisë".

                                                                                       -Faik Konica

Jep dorëheqjen zëvendësministri i Jashtëm

Nga Klodiana 1

Halil Hyseni jep dorëheqjen nga posti i zëvëndësministrit të Jashtëm. Mësohet se Hyseni ka paraqitur dorëheqjen e tij si vendim personal, por për arsye politike. Ai ishte zgjedhur në këtë detyrë nga si propozim politik i PDIU në tetor të vitit 2015

Komente (1)

  1. Po mire o Enkel Demi e ke lexuar doreheqjen apo ben njehere lajmin dhe pastaj do ta lexosh tekstin e doreheqjes. Sikur nuk eshte kjo menyra e te berit gazetari me duket.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej