Ka than' i moçmi: 

 "Kurrë nuk kemi të drejtë të quhemi komb i qytetëruar, sado që të mësojmë gjuhë të huaja, sepse kombi nuk qytetërohet vetëm me mësimin e gjuhëve të huaja, por me mësimin e gjuhës së vet.”

                                                                                        -Filip Shiroka

Jep dorëheqjen kreu i Drejtorisë së Sigurimit të Informacionit të Klasifikuar

Nga Klodiana 0

Kreu i Drejtorisë së Sigurimit të Informacionit të Klasifikuar, Arben Seferi ka paraqitur dorëheqjen e tij pranë Kryeministrit.

 

Më kanë etiketuar si person me anësi politike. DSIK do të ketë rol në reformën në drejtësi. Ata që i tremben reformës duan justifikime për t’a bllokuar me çdo kusht” është shprehur Seferi.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej