Ka than' i moçmi: 

"Dokrra thirren kah Shqypnija, dija, kanga e historija".

                                                                                       -Gjergj Fishta

Jennifer Lopez surprizon publikun, puth në skenë ish-bashkëshortin (foto+video)

Nga Skenderi 0

Jennifer Lopez ka surprizuar të ftuarit gjatë eventit “Latine Grammy”  Lopez ka performuar në skenë me ish-bashkëshortin e saj Marc Anthony, por surpriza më e madhe nuk ishte dalja e tyre në publik bashkë por puthja pasionante që ata shkëmbyen me njëri tjetrin..

“Ai nuk është vetëm personazhi i vitit por është personazh i të gjitha kohërave,” tha Lopes para se t’i jepte çmimin.

Anthony, ia dedikoi çmimin 5 fëmijëve të tij “dhe të gjithë atyre që më thoshin se ti nuk do ja dalësh”.

 

3a7ff09e00000578-3948320-image-m-28_1479443246016 3a7ffac700000578-3948320-image-a-27_1479443241834 3a7ffaea00000578-0-image-a-45_1479442397781

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej