Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Jena dej…Ata flasin për ne, po ne nuk a’ t’u na e ndje! (Film)

Nga Media 0

Vetëm disa orë pas protestës së opozitës në bulevard, kryedemokrati Basha i është bashkuar një darke të shtruar nga Presidenti Meta. Në mbrëmje kanë qenë të pranishëm dhe Fatmir Mediu e Donald Lu. Ata kanë kërcyer e janë argëtuar sikur ky popull të mos kishte as më të voglin problem. Ndërsa kërcenin nën ritmin e këngëve popullore një montazh i audios nga Lolita gjatë kohës që kërcente Meta e Lu, tregon përmes gallatës se si ndihen jo pak shqiptarë në të tilla momente.

“Po, po jena dej…Ata flasin për ne, po neve nuk a’ t’u na e ndje”, thotë teksti i këngës.

Baftjari

Duhet ta beja.

Posted by Lolita. on Sunday, May 27, 2018

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej