Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Jemi vendi ku mësueset janë modele Instagrami me zhveshje Gucci

Nga Media 0

Nga Rexhep Rada

Rini idiote, brez i djegur, adoleshentë të shthurur…

Normal, në një vend ku mësueset janë modele Instagrami me zhveshje Gucci dhe shumica e prindërve janë aq të varfër sa instikti i mbijetesës mbyt çdo mundësi transmetimi të edukimit…

Ndërkohë që plani edukativ përfshin në mes të vitit orë të hapura LGBT…

Tani se çfarë emri i vini ju…

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej