Ka than' i moçmi: 

"Nëse jemi të bashkuar, e pamundura bëhet e mundur - nëse jemi të ndarë e mundura bëhet e pamundur"

                                                                                       -Faik Konica

Jemi vendi ku ish-kryeministri do të bëhet kryetar federate futbolli dhe presidenti mezi pret të bëhet kryetar partie

Nga Media 2

A jemi vend çudirash dhe paradoksesh? Kjo mbetet opsionale, megjithatë gazetari Lutfi Dervishi e përkufizon vetëm në pak rreshta:
Jemi vendi, ku ish-kryeministri do që të bëhet kryetar federate futbolli! Presidenti mezi pret të bëhet kryetar partie dhe kryeministri ëndërron të jetë kryeredaktor gazete!”, shkruan Dervishi.

Komente (2)

 1. Moj Egla Ceno
  Kujdes me drejteshkrimin nuk i thone “llogje ” por “lloqe” shiko fjalorin shqip shqip…
  Si nuk ta vret veshin…!!!!

  1. Moj Egla Ceno
   Kujdes me drejteshkrimin nuk i thone “llogje ” por “lloqe” shiko fjalorin shqip shqip…
   Si nuk ta vret veshin…!!!!

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej