Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Jemi vendi ku ish-kryeministri do të bëhet kryetar federate futbolli dhe presidenti mezi pret të bëhet kryetar partie

Nga Media 2

A jemi vend çudirash dhe paradoksesh? Kjo mbetet opsionale, megjithatë gazetari Lutfi Dervishi e përkufizon vetëm në pak rreshta:
Jemi vendi, ku ish-kryeministri do që të bëhet kryetar federate futbolli! Presidenti mezi pret të bëhet kryetar partie dhe kryeministri ëndërron të jetë kryeredaktor gazete!”, shkruan Dervishi.
Loading...

Komente (2)

 1. Moj Egla Ceno
  Kujdes me drejteshkrimin nuk i thone “llogje ” por “lloqe” shiko fjalorin shqip shqip…
  Si nuk ta vret veshin…!!!!

  1. Moj Egla Ceno
   Kujdes me drejteshkrimin nuk i thone “llogje ” por “lloqe” shiko fjalorin shqip shqip…
   Si nuk ta vret veshin…!!!!

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej