Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Jehona në mediat e huaja: Rita Ora perëndeshë e vërtetë në atdhe

Nga Media 0

Koncerti i Rita Orës në Prishtinë është komentuar nga shumë media të huaja, ndërsa Metro e ka cilësuar shqiptaren një perëndeshë të vërtetë në atdheun e saj.
Britanikja shkruan:
Rita Ora vërtetoi se shtëpia është atje ku është zemra me rikthimin në atdhe me rastin e festimeve të 10 vjetorit të pavarësisë. Familja e saj u largua nga vendi i shkatërruar nga lufta në vitin 1991, por ajo gjithnjë është krenuar me prejardhjen e saj. Rita u shpreh se do performojë si mike dhe ambassadore në atdhe. Një 2018 intensive për Ritën dhe jemi vetëm në ditën e 49.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej