Ka than' i moçmi: 

"Dokrra thirren kah Shqypnija, dija, kanga e historija".

                                                                                       -Gjergj Fishta

Ja si të rregulloni problemet me gjumin…

Nga Rexhina Biba 0

Shpesh na ndodh që të na çrregullohet  gjumi dhe kjo na bën që çdo mëngjes të mos jemi energjikë dhe në formë për të vazhduar me aktivitetin e ditës. Por nëse konsumoni këto produkte, do ta keni më të lehtë të flini.

1. Kamomil

kamomil.jpg

2. Arra

walnuts.jpg

3. Bulmetëra

Dairy.jpg

4. Sallatë jeshile

lettuce.jpg5. Mjaltë

mjalte.jpg

6. Peshk ton

peshku_ton.jpg

7. Qershi

qershi.jpg

 

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej