Ka than' i moçmi: 

 "Kurrë nuk kemi të drejtë të quhemi komb i qytetëruar, sado që të mësojmë gjuhë të huaja, sepse kombi nuk qytetërohet vetëm me mësimin e gjuhëve të huaja, por me mësimin e gjuhës së vet.”

                                                                                        -Filip Shiroka

Ja si duket Era Istrefi sonte për Halloween

Nga Ejona 0

 

Këngëtarja shqiptare, tashmë e njohur ndërkombëtarisht Era Istrefi ka ndryshuar look natën e sotme duke iu përshtatur festimeve të festës së Halloween. E veshur me një T-shirt të lidhur në bel, një palë xhinse stil boyfriend, një palë geta me kuadrata dhe kambale Era rehatuar në kolltuk i uron të gjithë nën hashtag-un  #HappyHalloween.

eraa

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej