Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ja prova me zë e figurë që Rama urren integrimin në BE (Film)

Nga Media 0

Nga Petrit Vasili

Kryeministri e urren integrimin europian të Shqipërisë. Një pjesë e medias dhe analistëve të kapur nga droga e kryeministrit nuk e pasqyrojnë dhe komentojnë dëshminë e këtij hapi të tmerrshëm të kryeministrit në Bruksel kundra të ardhmes europiane të vendit.

Ai do që ta gremisë Shqipërinë në Lindje drejt realitetesh që ajo nuk i ka dashur kurrë.
Po ua vë në dispozicion ta degjoni vetë me zë dhe me figurë këtë kryeministër të paskrupullt, që flet, qan e qurrepset se gjoja e dashka shumë integrimin.

Pas kësaj dëshmie çdo shqiptar duhet ta përbuzë këtë kryeministër mashtrues dhe hipokrit, që për ca miliona të pista e të nxira, që dalin nga kanale të fëlliqura, e shet Shqipërinë pa u menduar dy herë. Shiheni dhe reflektoni.

Ja prova me ze e figure qe Kryeministri urren integrimin ne BE.Kryeministri e urren integrimin europian te Shqiperise.Nje pjese e medias dhe analisteve te kapur nga droga e kryeministrit nuk e pasqyrojne dhe komentojne deshmine e ketij hapi te tmerrshem te kryeministrit ne Bruksel kundra te ardhmes europiane te vendit.Ai do qe ta gremise Shqiperine ne Lindje drejt realitetesh, qe ajo nuk i ka dashur kurre.Po jua ve ne dispozicion ta degjoni vete me ze dhe me figure kete kryeminister te paskrupullt, qe flet, qan e qurrepset se gjoja e dashka shume integrimin.Pas kesaj deshmije cdo shqiptar duhet ta perbuze kete kryeminister mashtrues dhe hipokrit, qe per ca miliona te pista e te nxira, qe dalin nga kanale te felliqura,e shet Shqiperine pa u menduar dy here.Shiheni dhe reflektoni.

Posted by Petrit Vasili on Friday, January 12, 2018

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej