Ka than' i moçmi: 

"Ma kollaj asht me mbushun një thes me pleshta sesa me i ba bashk dy shqiptarë."

 
                                                                                        -Gjergj Fishta

Ja ku do të jetojë familja Obama pas largimit nga Shtëpia e Bardhë (fotot)

Nga Skenderi 0

landscape-1467814729-rs-4016201223174rs_4016201223181rs_4016201223194rs_4016201223206rs_4016201223211rs_4016201223219rs_4016201223223rs_4016201223268

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej