Ka than' i moçmi: 

Shqiptarët do t'i fitojnë të gjitha betejat pasi të mbarojnë betejën e fundit mes tyre".
 

                                                                                        -Mit'hat Frashëri

Ja formacionet zyrtare të ndeshjes Shqipëri-Spanjë

Nga Klodiana 0

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes me të cilin Shqipëria do të luajë kundër Spanjës, në stadiumin “Loro Boriçi” të Shkodrës, në orën 20:45.

Formacioni i Shqiprisë: Berisha, Hysaj, Gjimshiti, Mavraj, Agolli, Lila, Xhaka, Memushaj, Roshi, Lenjani dhe Balaj.

Formacioni i Spanjës: De Gea; Piqué, Ramos, Monreal; Busquets, Koke, Thiago, Iniesta; Vitolo, Diego Costa dhe Silva

Arbitri i ndeshjes do të jetë holandezi Bas Nijhuis.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej