Ka than' i moçmi:

"“Harrojmë se ditët tona janë të matura dhe se gërshëra e shtrigës kohë është gjithnjë gati të presë fillin e gjëllimit.”

-  Mid’hat Frashëri

Ja emrat e deputetëve që nuk votuan ligjin për mbetjet

Nga Skenderi 0

Kryetari i Parlamentit, Ilir Meta, gjate nje seance parlamentare ne perfundim te se ciles eshte votuar vetem me votat e mazhorances ligjin e "vettingut" per perzgjedhjen e prokuroreve dhe gjyqtareve, me 88 vota pro dhe 1 abstenim ndersa opozita e ka braktisur sallen pak momente para votimit./r/n/r/nSpeaker Ilir Meta, during a parliamentary session, where is voted only from the majority lawmakers the law of vetting for the selection of prosecutors and judges, with 88 votes in favor and 1 abstention while the opposition has abandoned the hall a few moments before the vote.

Ja disa nga deputetët që nuk votuan ligjin “për menaxhimin e integruar të mbetjeve”,

Shëptim Idrizi PDIU

Tahir Muhedini PDIU

Mesila Doda PDIU

Aqif Rakipi PDIU

Omer Mamo PDIU

Ilir Meta LSI

Spartak Braho LSI

Vangjel Tavo LSI

Ylli Shehu LSI

Arta Dade PS

Erion Braçe PS

Tom Doshi PS

Bashkim Fino PS

Parid Cara PS

Eduard Ndocaj PS

Mirela Ferracaku PS

Vladimir Kosta PS

Enkelejda Shkreli PS

Fatmir Toçi PS

Mira Shehu PS

Aldo Bumçi PD

Oerd Bylykbashi PD

Majlinda Bregu PD

Ridvan Bode PD

Jozefina Topalli PD

Sali Berisha PD

Myqerem Tafaj PD

Genc Ruli PD

Edmond Spaho PD

Gjergj Papa PD

Albina Deda PD

Eduard Halimi PD

Igli Cara PD

Dashamir Shehi PD

Nard Ndoka PD

Arbiola Halimi PD

Mhill Fufi PD

Keltis Kruja PD

Gjovalin Bzheta PD

Keltis Kruja  PD

Irma Kopliku PD

Dashamir Tahiri PD

Astrit Patozi PD

Agron DUKA PA

Fatmir Mediu PR

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>