Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ja dokumenti që vërteton sa milionë euro hedh Greqia në Shqipëri për mediat dhe politikanët

Nga Arben Llalla 0

Ky është dokumenti që botoi gazeta iefimerida.gr dhe gazetari grek Dhimitri Taqis për Fondin Sekret Kotzias me kodin 0896, 15 milionë euro të përdorur në Shqipëri për pagesat e mediave, politikanëve, partive, gazetarëve, shoqatave për propagandë filogreke dhe antishqiptare.

Çështja ka kaluar në Prokurorin e Athinës, e cila po heton se si i ra në dorë gazetarit grek Dhimitris Taqis ky dokument sekret shtetëror.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej