Ka than' i moçmi: 

"Shqiptarët zbresin prej pellazgëve. Kush mendon ndryshe, në qoftë i huaj është gomar, në qoftë shqiptar është tradhëtar".

                                                                                        -Faik Konica

Ja dhe lali Eri u gjet…

Nga 27-shi 0

Kushdo që mbeti keq, tek pa Presidentin Trump dhe Macron të mbillnin një pemë pa lalin e pemëve, tashmë mund të ndjehet gjeth, sepse lali Eri aty ishte, por nuk donte t’i merrte skenën burrave të shtetit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej