Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ja dhe lali Eri u gjet…

Nga 27-shi 0

Kushdo që mbeti keq, tek pa Presidentin Trump dhe Macron të mbillnin një pemë pa lalin e pemëve, tashmë mund të ndjehet gjeth, sepse lali Eri aty ishte, por nuk donte t’i merrte skenën burrave të shtetit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej