Ka than' i moçmi: 

"Ma kollaj asht me mbushun një thes me pleshta sesa me i ba bashk dy shqiptarë."

 
                                                                                        -Gjergj Fishta

Ja çfarë blen Kendall Jenner me 52 mijë dollarë

Nga Klodiana 0

 

20 vjeçarja Kendall Jenner  ka mobiluar shtëpinë e saj në Los Angeles duke shpenzur 52 mijë dollarë për të  blerë një divan shumë të madh, të çuditshëm, por tepër të shtrenjtë.

 

Divani i madh dhe mjaft impresionues është punuar me dorë nga Edra, dhe katër njerëz kanë punuar në sinkron me njëri-tjetrin për më shumë se një javë për ta përfunduar.

 

“Edhe pse kam blerë një tufë me gjëra, jam ende në pritje për të tjerat që kam porositur”, ka thënë modelja e Calvin Klein. Ajo e bleu shtëpinë 6.5 milionë dollarë nga aktorja Emily Blunt.

1478079693_divani

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej