Ka than' i moçmi: 

 "Kurrë nuk kemi të drejtë të quhemi komb i qytetëruar, sado që të mësojmë gjuhë të huaja, sepse kombi nuk qytetërohet vetëm me mësimin e gjuhëve të huaja, por me mësimin e gjuhës së vet.”

                                                                                        -Filip Shiroka

Izrael/ Ekonomi shpalos potencialin turistik shqiptar në panairin në Tel Aviv

Nga Ejona 0

Ministrja e Zhvillimit Ekonomik, Turizmit, Tregtisë dhe Sipërmarrjes, Milva Ekonomi, ndodhet për një vizitë zyrtare në Izrael.

Ministrja do të marrë pjesë sot në Panairin Ndërkombëtar të Turizmit në Tel Aviv i cili nis në orën 10:00.

Në panair, më të madhin të këtij lloji në Mesdheun Lindor, Shqipëria përfaqësohet nga AKT dhe Operatorë Turistikë, përmes të cilave do të shpalosë potencialet e saj turistike.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej