Ka than' i moçmi: 

“ Hani, vidhni, hiç mos mbeten, mbretër sa të hani veten...”
                                                                                        -Petro Marko

Itali, vrasje makabër në familje/ Polici vret gruan, dy vajzat dhe më pas veten

Nga Skenderi 0

 

Një krim makabër ka ndodhur në një familje italiane ku një punonjës policie ka vrarë me armën e shërbimit bashkëshorten, dy vajzat dhe më pas veten.

Mediat italiane raportojnë se autori Mauro Agrosi, 49 vjeç ka njoftuar policinë për ngjarjen para se të vetëvritej si dhe ka lënë një letër ku shpjegon motivet që e kanë çuar në këtë vrasje tronditëse.

Mësohet se 49 vjeçari kishte vrarë gruan e tij, më pas vajzat 10 dhe 14 vjeç me jastëk në kohën që ata kishin qenë në gjumë për të penguar zhurmën.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej