Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Itali, tentoi t’i largohej policisë, humb jetën 28 vjeçari shqiptar

Nga Rexhina Biba 0

Si pasojë e një aksidenti rrugor humb jetën i riu shqiptar Arsen Shina.

Mësohet se 28 vjeçari shqiptar po udhëtonte me makinën e tij të tipit “BMV 330” kur është përplasur me murrin e një magazine në Prato di Correggio të Italisë.

Mediat italiane bëjnë me dije se shqiptari dhe një shok i tij kishin tentuar të grabisnin një makinë por sapo ka mbërritur policia janë larguar me shpejtësi.

Mësohet se dhe mjeti me të cilin shtetasi shqiptar dhe shoku, i cili është larguar menjëherë nga vendi i ngjarjes, është vjedhur më parë në Somma Lombardo(Varese). Dy shtetasit dyshohet të jenë pjesë e një bande grabitësish në Reggio Emilia.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej