Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Itali/ Tentoi të vrasë me kaçavidë ish-të fejuarën, arrestohet shqiptari

Nga Klodiana 0

Policia italiane ka arrestuar një shtetas shqiptar, pasi plagosi me kaçavidë ish-të fejuarën e tij.

Mësohet se 27-vjeçarja e plagosur është dërguar me urgjencë në spital.

Mediat italiane shkruajnë se sherri mes dy ish-bashkëshortëve kishte nisur pasi gruaja kishte shkuar në shtëpinë e tij për të marrë djalin e tyre 4 vjeç, pasi kujdestaria i takonte asaj.

Ata u konfliktuan verbalisht, por ish-i fejuari, shkoi edhe më tej duke e goditur me kaçavidë.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej