Ka than' i moçmi: 

“Gjysmë mjeku-vdes njerëzia, gjysmë idealisti-nuk bëhet Shqipëria”.

                                     -Fan Noli

Itali/ Sekuestrohen 2 ton kanabis, erdhi nga Shqipëria (film)

Nga Klodiana 0

Policia Italiane ka sekuestruar ditën e sotme 2 ton kanabis, e cila dyshohet se ka ardhur nga Shqipëria, ndërsa në pranga ka rënë një shqiptar nga Vlora.

Mësohet se droga po transportohej në Ferrara me dy furgonë, sapo kanë parë policinë trafikantët janë larguar, ndërsa vetëm njëri është arrestuar.

Policia njofton se droga e sekuestruar arrinte vlerën e 20 milionë eurove.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej