Ka than' i moçmi: 

“Gjysmë mjeku-vdes njerëzia, gjysmë idealisti-nuk bëhet Shqipëria”.

                                     -Fan Noli

Itali/ Në makinë me 6 doza kokainë, arrestohen dy shqiptarë

Nga Klodiana 0

Policia italiane ka arrestuar dy të rinj shqiptarë, pasi në makinën e tyre është gjetur një sasi e konsiderueshme drogë.

Shtetasit shqiptarë, përkatësisht 21 dhe 32 vjeç janë kapur në rrugën e “San Guiliano”, në Modena të Italisë.

Pas kontrollit policor në brendësi të automjetit të tyre u është gjetur 6 doza kokainë.

Policia bën të ditur se shtetasit shqiptarë me inicialet A.K 21 vjeç dhe F.K 32 vjeç të dy vëllezër, do të bënin shpërndarjen e drogës mëngjesin e ditës së sotme.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej