Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Itali/ Motori përplaset me kamionin, humb jetën 34-vjeçari shqiptar

Nga Klodiana 0

Një aksident i rëndë ka ndodhur përgjatë rrugës “Diversivo Acquachiara” në Itali, ku ka humbur jetën një 34-vjeçar shqiptar.

Sipas mediave italiane, viktima është Gentian Caka, i cili udhëtonte me një motor scooter, kur për arsye ende të paqarta është marrë para nga një kamion. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme rreth orës 19:00.

Në vendin e ngjarjes kanë shkuar menjëherë forcat e policisë dhe ndihma e shpejtë por me gjithë përpjekjet për ta mbajtur në jetë 34-vjeçari shqiptar nuk ka mundur të mbijetojë.

Policia italiane ka nisur hetimet për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të aksidentit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej