Ka than' i moçmi: 

“Shqiptarët nuk ndahen në të krishterë e në muhamedanë, po ndahen në dy anë: Ana e kombëtarëve, në të cilën ka shqiptarë nga të gjitha besimet, dhe ana e zuzarëve”.

                                    -Faik Konica

Itali/ Identifikohet shqiptari që humbi jetën në aksidentin tragjik

Nga Klodiana 0

Identifikohet shqiptari i cili humbi jetën mëngjesin e së martës në një aksident tragjik në Trento të Italisë.

Bëhet fjalë për Edmond Boci, i cili paraditen e djeshme, teksa drejtonte një kamion transporti të një kompanie gjermane u përplas me një trajler.

Dyshohet se aksidenti ka ndodhur për shkak të një tentative parakalimi, në autostradën “A22” në Brennero të Trentos.

Aktualisht policia po heton për të zbuluar më shumë mbi rrethanat e aksidentit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej