Ka than' i moçmi: 

"Ja sot në Shqipni nuk të pvetë kush shka je, por si dukesh, as nuk don ta dijë kush sa pare të ban gjaku, por sa pare ke në bankë"

- Anton Harapi

Itali, humb jetën shqiptarja 37 vjeçare, plagoset dhe fëmija

Nga Ejona 0

Një 37 vjeçare shqiptare ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti automobilistik në Itali.

Ngjarja ka ndodhur në Ferrara të Italisë ku një nënë 37 vjeçare e cila po udhëtonte së bashku me tre fëmijët e saj, përkatësisht 16, 13 dhe 2 vjeç është përplasur me makinën e saj të tipit “Alfa Romeo 156”.

Mësohet se shqiptarja ka humbur kontrollin për shkak të lageshtisë dhe kthesës shumë të rrezikshme në të cilën po lëvizte.

Policia bën me dije se 37 vjeçarja ka ndërruar menjëherë jetë ndërsa njëri prej djemve është në gjendje të rëndë. Fatmirësisht dy fëmijët e tjerë janë në gjendje të mirë shëndëtësore dhe pse të tronditur nga ngjarja.

itali ital

 

 

 

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej