Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Itali/ Gruaja i del përpara trenit dhe vdes, vuante nga depresioni

Nga Ejona 0

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në stacionin e trenave në Montegrotto dhe Monselice në Itali.

Mediat italiane shkruajnë se një grua 58-vjeçare ka dalë përpara trenit në mënyrë të vullnetshme dhe ka gjetur vdekjen e menjëhershme. Dyshohet se gruaja vuante nga depresioni.

Duke qenë se treni frenoi, u shkaktuan edhe probleme në linjën hekurudhore e për rrjedhojë , hekurudha nuk funksionoi për 2 orë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej