Ka than' i moçmi:

"Lot derdhin Vaitonjësit! Dëshpërim pësojnë të Dëshpëruarit! Frikë ndjejnë Frikacakët! As “ëndra të dërmuara” as “gjuhë të kryqëzuara”, as “ideale të përpira”, as “të arthme të mbuluar me blozë dhe me hi’ – s’ka për Ne!" - Lasgush Poradeci  

Itali, goditet banda e drogës, arrestohen dy shqiptarë(foto)

Nga Ejona 0

d

 

Dy shtetas shqiptarë, pjesëmarrës në një organizatë droge janë arrestuar pasi ushtronin veprimtari të paligjshme.

Në pranga të policisë italiane kanë rënë dy të rinjtë 19 dhe 26 vjeç.

Burimet bëjnë me dije se shtetasit akuzohen si shpërndarës kokaine në zonën e Askolit në Itali. Gjithashtu dyshohet se ata bënin bashpunime edhe me organizata krimanale në Shqipëri.

drog droge2

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>