Ka than' i moçmi: 

"Nuk mendohemi se po mbytet kombi, por shikojmë se mos i lagen çorapet"

                                                                                       -Fan Noli

Itali/ Gjendet i vrarë me tre plumba në kokë 32-vjeçari shqiptar

Nga Klodiana 0

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ku 32 vjeçar shqiptar është gjetur i vrarë, në mes të rrugës, në periferi të Barit në Itali.

Mediat italjane bëjnë me dije se shqiptari është qëlluar me tre plumba, duke i shkaktuar edhe vdekjen e menjëhershme 32 vjeçarit.

Sipas hetuesve në vendngjarje janë gjetur 6 gëzhoja plumbash, ndërsa dyshohet se i riu është qëlluar nga dy persona.

Policia deklaron se  i riu njihej si person me precedentë të mëparshëm penalë për drogë, ndërsa hetimet e mëtejshme pritet të zbulojnë detaje të tjera.

Policia lokale ka nisur hetimet për këtë ngjarje të rëndë, për të zbuluar shkaqet dhe rrethanat e saj.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej