Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Itali/ Dibala drejt shitjes, vendin e tij e zë talenti 120 milionësh

Nga Klodiana 0

19-vjeçari, Joao Feliks po mrekullon me paraqitjet e tij dhe Juventusi i është vënë nga pas për ta blinduar lojtarin. “Zonja e Vjetër” është një nga skuadrat më të interesuara për momentin dhe është gati të shesë Dibalën për të siguruar portugezin.

“Calciomercato.it”, raporton se Feliks ka thënë po për interesin e “Zonjës së Vjetër” dhe do që të nisë bisedimet. Feliks është gati të luajë në krah të Ronaldos dhe të rritet në krah të idhullit të tij.

Ky operacion pritet të mbyllet për 120 milionë euro dhe do ta mbyllin Mendes dhe Paratici, personat që mbyllën dhe operacionin e kalimit të Ronaldos te Juvja.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej