Ka than' i moçmi: 

"Ja sot në Shqipni nuk të pvetë kush shka je, por si dukesh, as nuk don ta dijë kush sa pare të ban gjaku, por sa pare ke në bankë"

- Anton Harapi

Itali- Arrestohet shqiptari kapet me 17 kg drogë në makinë

Nga Klodiana 0

Policia italiane në Altamura, ka arrestuar një 32 vjeçar shqiptar, pasi iu gjetën 17 kg drogë e llojit marijuanë. Lënda narkotike ishte e ndarë 17 pako me nga 1 kg secila.

Bëhet me dje se ndaj shqiptarit kishte një urdhër dëbimi për shkak të thyerjes së ligjit të emigracionit.

Pas kontrollit policor shqiptarit iu gjet edhe lënda narkotike, e futur në dy qese.

 

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej