Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ishte shpallur i humbur prej disa ditësh, gjendet i groposur 34-vjeçari nga Laçi

Nga Media 0

Është gjetur i groposur pranë varrezave të një fshati në Nikël të Krujës një 34-vjeçar i shpallur i humbur që nga data 7 korrik.

Policia e Krujës e ka gjetur kufomën pranë varrezave të fshatit Shelqet. Viktima është shtetasi Keisi Hysa, banues në Gjormë të Kurbinit dhe i shpallur në kërkim për vrasje në Sarandë që në vitin 2015.

Grupi hetimor ka bllokuar një sërë provash materiale, duke bërë të mundur identifikimin e autorëve të dyshuar, ku njëri prej tyre, shtetasi Hysni Rama. është shoqëruar në ambientet e Komisariatit të Policisë Krujë dhe është shpallur në kërkim shtetasi A.T.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej